Odhalte tajemství neuvěřitelně zdravé pleti: Matcha čaj a jeho magické účinky!

Zdravotní přínosy Matcha pro pleť jsou velmi rozmanité, ale…
Chcete znát nejlepší přírodní tajemství proti stárnutí?

V dnešní době nám často říkají, že o svou pleť musíme pečovat zvenčí, používat pleťové krémy a různé přípravky. Pleť je však třeba vyživovat i zevnitř! Proto je tak důležité vědět o zdravotních účincích Matcha na pleť!

Pití nebo konzumace kvalitního zeleného čaje Matcha vám může pomoci zlepšit vzhled vaší pleti! A nejlepší je, že ho můžete nanášet na pleť a získat tak i zdravotní přínosy Matcha pro pleť! Prášek ze zeleného čaje Matcha je fantastický přírodní způsob péče o pleť, prevence a nápravy poškození pleti.

Zdravotní přínosy Matcha pro pleť jsou nesčetné, ale Japonci si zeleného čaje Matcha váží pro jeho blahodárné účinky proti stárnutí pleti. Zdravotní přínosy Matcha pro pleť sahají od zlepšení stavu pleti při výskytu skvrn nebo akné až po boj proti stárnutí a zářivou pleť bez vrásek.

Zelený čaj Matcha pochází z rostliny Camellia Sinensis, jejíž listy a proces, kterým procházejí, než se z nich stane prášek zeleného čaje Matcha, má přímý vliv na kvalitu listů Tencha (název, který listy dostávají při použití pro Matcha) a na zdravotní přínosy Matcha pro pleť.

Matcha dobré kvality uchovává nadměrné množství antioxidantů, když je rostlina pod sluncem. Později, když jsou listy Tencha zakryté a stín brání přímému slunečnímu světlu zastavit fotosyntézu, se v listech nahromadí obrovské množství Aminokyselin. To je důvod, proč lze dosáhnout zdravotních přínosů Matcha pro pleť.

To je také důvod, proč má Matcha tak zářivě zelenou barvu! Vysoké množství chlorofylu a antioxidantů, které Matcha obsahuje, tak může chránit vaši pokožku před poškozením sluncem a volnými radikály a omezit stárnutí vlivem fototerapie.

Zdravotní přínosy Matcha pro pleť mohou být i vděčné, protože Matcha má tak vysoký obsah antioxidantů, že jich obsahuje nejen 10krát více než běžný zelený čaj, ale je na antioxidanty bohatší než ostružiny, kapusta a hořká čokoláda! Proto zelený čaj Matcha zabraňuje poškození kolagenu z vaší pokožky každodenními toxiny (mimo jiné znečištěním, chemikáliemi). Kolagen je částečně tím, co udržuje vaši pleť zdravou, mladou, pružnou a zářivou.

To znamená, že pokaždé, když pijete nebo jíte Matcha, můžete své tělo podpořit antioxidanty; bojujete proti volným radikálům a odstraňujete je ze svého systému. Což může mít za následek prevenci poškození kožních buněk a předčasného stárnutí! Pokračujte v přehledu zdravotních přínosů Matcha pro pleť…

Ve skutečnosti můžete Matchu aplikovat i na pleť, abyste získali také zdravotní přínosy Matchy pro pleť, protože může mít antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci rozjasnit pleť a mohou snížit výskyt skvrn. Díky epigalokatechin-3-gallátu, EGCG. Může také podpořit omlazení kožních buněk a zanechat hladší pleť díky stimulaci produkce elastinu, což může vaši pleť rozzářit.

A co ty vrásky kolem očí? Zdravotní účinky Matcha na pleť nekončí jen u toho, Matcha je plná vitaminu K, který může podpořit lepší krevní oběh; a může snížit záněty kůže, otoky a tmavé váčky pod očima.

Můžeme si přát víc? Zcela přírodní produkt, který dokáže vaši pleť omladit a rozzářit, a navíc ho můžete pít, jíst nebo nanášet na pleť?

No, Matcha je stejně dobrá!

Snadný recept na pleťovou masku Matcha

A pokud se na to chystáte a chcete získat blahodárné účinky Matcha na zdraví pleti přímým nanesením Matcha na pleť, tady je snadný recept na pleťovou masku Matcha, který můžete vyzkoušet doma! Doporučujeme ji nejprve nanést na menší plochu a pak vyzkoušet, jak na ni vaše pleť zareaguje!

Složení:

  • ½ lžičky klasického stupně Matcha
  • 40 g bentonitového jílu
  • 80 ml vody

Návod k přípravě: Vezměte si na pomoc Matchu, která se používá na přípravu pokrmů:
Přidejte jíl a vodu do keramické misky. Míchejte lžící, dokud nevznikne hustá a hladká konzistence. Přidejte Matchu a míchejte, dokud se dobře nespojí. Naneste na vlhkou pokožku, vyhněte se oblasti očí. Uvolněte a nechte působit 5 min. Poté opláchněte teplou vodou.

Nyní, když znáte skvělé zdravotní účinky Matcha pro pleť, zařaďte ji do své každodenní rutiny a využijte její úžasné vlastnosti naplno!